Tek Liqeni Artificial, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Post Parkimi Te Perfshire!!! - 180m2

Unfurnished
3,600€ / month

  • Rruga Sami Frashëri
  • 183

Property Description

REFUR576556 - Tek Liqeni Artificial, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti me siperfaqe 180 m² ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor. Ambienti eshte i organizuar ne 4 zyra te gjitha me dalje ne ballkon, 2 tualete dhe nje kuzhine. Ambienti eshte i investuar me sistem kondicionimi dhe aspirimi qendror, ne hyrje me Sistem me Fingerprint, Sistem Kamerash, etj. Ështe i pershtatshem per nje shumellojshmeri zyrash si: Zyre Arkitekture, Zyre Programimi, Zyre Finance, Zyre Marketingu, etj. Ambienti disponon dhe nje post parkimi ne katin -2 te perfshire ne cmim. Cmimi i ambientit eshte 3600 Euro/muaj Bruto. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 180m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 2
Zone Liqeni Artificial
Street Rruga Sami Frashëri
Construction Year --
Total Building Floors 9

Features

Veranda Elevator Balcony South Orientation East Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties