Prane QSUT, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Open Space!!! - 223m2

Unfurnished
1,200€ / month

  • Rruga e Dibrës
  • 92

Property Description

REFUR576506 - Prane QSUT, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Open Space!!! Ambient ka siperfaqe totale 223m² dhe neto 192.8m², ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, ndertim i vitit 2021. Eshte i pajisur me fasade xhami nga te gjitha anet dhe ka hapesire te bollshme. Ambienti eshte i pershtatshem per nje shumllojshmeri zyrash si: Zyre Programimi, Zyre Projektimi, Zyre IT, Zyre Finance, Klinika Stomatologjike, Laboratore Analizash, Ambient per Kurse te ndryshme etj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 223m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 2
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga e Dibrës
Construction Year 2021
Total Building Floors 10

Features

Elevator South Orientation West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,100€ / month
Cmim i diskutueshem

1,200€ / month

Prane Gjimnazit Partizani, Jepet Me Qira Super Ambient... - 200m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Ali Pashë Gucia

Prane Gjimnazit Partizani Jepet Me Qera Super Ambjent Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri i paisur me dy ashensor dhe i...