Tek Ish-Profarma Shitet Apartament 2+1+2 I Kovertueshem Ne Duplex !!! - 123m2

Unfurnished
185,000€

  • Rruga Nikolla Zoraqi
  • 902
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFUR576335 - Tek Ish-Profarma shitet apartament 2+1+2 tualete lehtesisht i konvertueshem ne duplex. Apartamenti me siperfqe bruto 122.84 m2, neto 105.75 m2 ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati 8-katesh ne ndertim te ri. Apartamenti eshte i organizuar ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar me dritare, nje dhome per femije dhe nje tualet kryesor. Lartesia e Apartamentiti eshte 4.85 cm cka ju jep mundesine e konvertimit ne duplex dhe perfitimi e dy dhomave te tjera. Orientimi i apartamentiti eshte Lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti oron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 123m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Nikolla Zoraqi
Construction Year 2022
Total Building Floors 8

Features

Elevator Balcony Parking Opportunity Not furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
185,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 Me V... - 141m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti 61

Prane Inxhinieris Se Ndertimit Shitet Apartament 2+1 Me Verand!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nga 6 katet te nje pallati te mireadministruar me a...

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...

113,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion!!! Tek Materniteti I Ri, Ne Rezidencen Eshli,... - 84m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Ramiz Zakja

Tek Eshli Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale 84 m2, ndodhet ne katin e 7 dhe org...