Tek Kompleksi Dinamo, Jepet Me Qira Vile 3-Kateshe, E Sapo Investuar !!! - 310m2

Unfurnished
2,500€ / month

  • Rruga Bilal Golemi
  • 72

Property Description

REFUR575883 - Ne nje nder zonat me te kerkuar te Tiranes, Tek Kompleksi Dinamo, Jepet Me Qira Vile 3-kateshe e sapo investuar. Vila ka sipërfaqe totale ndërtimi 330 m2 + oborr 210 m2 dhe eshte e organizuar ne 8 hapësira, kuzhinë, 2 depo, 3 tualete me dritare dhe 4 ballkone. Vila sapo eshte investuar duke filluar mga instalimet elektrike, tavane gipsi me ndricim LED, parket cilesor, kondicioner ne cdo dhome etj. Vila eshte e pershtatshme per nje shumllojshmeri aktivitetesh si Zyra te ndryshme, Laborator Mjeksore, Klinike Dentare, Qender Kursesh etj. Zona ne te cilen ndodhet zyra ofron te gjitha facilitetet per zhvillimin e aktivitetit tuaj, Ndodhet fare pranë me Parkun e Liqenit, Kopshtin Botanik, ish bllokun dhe afër me Unazen e Madhe të kryeqytetit e cila të krijon lehtësi qarkullimi me daljen direkt nga qyteti. Mund te jepet dhe e ndarë në 2 dhe 1 kate më vete ku: Kati 1 dhe 2 ofron 5 ambiente, 1 kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone, parkim te brendshem, të jashtem dhe oborr te gjelberuar. (Çmimi 2000 €) Kati 3 me hyrje më vete disponon 3 hapësira , 1 tualet, 2 ballkone dhe oborr. (Çmini 700 €) Vila është e përshtatshme si per banim ashtu dhe per ambient biznesi Vila ka dhe parkimi brenda oborrit te per 2 makina. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 310m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Bilal Golemi
Construction Year 2009
Total Building Floors 3

Features

More than one Balcony Invested Recently Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

2,500€ / month
Ne Sauk, Tek Rezidenca Vila Lule, Jepet Me Qira Super V... - 250m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Riza Kasemi

Ne Sauk, Tek Rezidenca Vila Lule, Jepet Me Qira Super Vile E Pabanuar Me Pare!!! Vila eshte e oerbere nga 3kate dhe ka nje siperfaqe neto 250 m2, si...