Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Planimetri Perfekte!!! - 197m2

Furnished

1,500€ / month

850€ / month

  • Rruga Don Bosko
  • 270

Property Description

REFUR575855 - Ne Don Bosko prane Kishes jepet me qira ambient per zyra me hapesira te bollshme. Ambienti me siperfaqe totale 196.4 m2 ndodhet ne katin e dyte banim te nje pallati 9-katesh te mireadministruar me ashensor. Ambienti eshte i organizuar ne korridorin ku ndodhet Recepsioni dhe ben shperndarjen ne 6 dhomat ku dy prej tyre jane me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Ambienti eshte i pershtatshem per nje shumllojshmeri zyrash si: Zyre Programimi, Zyre Projektimi, Zyre IT, Zyre Finance, Klinika Stomatologjike, Laboratore Analizash, Ambient per Kurse te ndryshme etj. Ambienti disponon edhe dy garazhde te mbyllur me qepen te mbyllur te perfshire ne cmim, ose mude te jepet dhe pa garazhde qeraja e te cileve zbritet nga totali. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997 !!!

Property Details

Total Area 197m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 2
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Don Bosko
Construction Year 2007
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Garage Elevator Balcony Furnished South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,500€ / month
Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Z... - 110m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 15 te nje godine 15 kateshe, me 2 ashensor...

1,500€ / month

1,600€ / month

Tek ''Turdiu Center''jepet Zyre Me Qira Per Tipologji T... - 154m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, ne Rruga Barrikadave , jepet me qira zyre 154 m2 . Zyra ka organizim ne pjesen e recepsionit, kuzhine moderne, tre zyra me acces m...

750€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra I Investua... - 60m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Ibrahim Pashe Bushatlliu

Ne zonen e Don Boskos, perball Gjykates Administrative, Jepet me Qra Ambient Per Zyra Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati...