Ne Rezidencen Porcelan 3, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri !!! - 116m2

Unfurnished
151,000€

  • Rruga Xhanfize Keko
  • 508
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFUR575764 - Perballe Tv Klanit, ne rruge kryesore shitet apartament 2+1 ne "Rezidencen Porcelan 3"aktualisht ne faze ndertimi karabina. Apartamenti ndodhet ne kompleks banimi dhe sherbimi 7,8 kate dhe 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim, me siperfaqe bruto 116.21 m/2 dhe me orientim Veri-Perendim. Apartamenti organizohet ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome per femije dhe nje tualet Ndertimi i rezidences dallohet per standarte bashkekohore te nje cilesie te larte ndertimi,ku vlen te permendet termo-izolimi teresor,izolim akustik maksimal,ventilimet individuale,lartesia e katit (280cm dysheme-tavan)sistemet anti-zjarr,vetrate me ventilim,hapesira te gjelberuara ,sherbime tregtare,SPA,detaje arkitektonike qe sigurojne komoditetin maksimal dhe privatesi,sisteme sigurie 24h. Zona aktuakisht eshte ne fazen e ndertimit te disa Rezidencave dhe perfshihet nga Unaza e Madhe e Tiranes. Punimet priten te mbarojne deri ne qershor te vitit 2024. Per nje vizite ne prone dhe me shume detaje ne kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 116m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Xhanfize Keko
Construction Year 2022
Total Building Floors 8

Features

Residential Property Elevator Balcony Parking Opportunity Not furnished West Orientation North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

160,800€
Cmim Okaziion!!! Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Constru... - 124m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga e Elbasanit

Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 123.7 m2 ,neto 11...

151,500€
Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Pla... - 101m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Rregullt Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 3 kateshe me s...

113,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion!!! Tek Materniteti I Ri, Ne Rezidencen Eshli,... - 84m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Ramiz Zakja

Tek Eshli Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale 84 m2, ndodhet ne katin e 7 dhe org...