Tek Rruga Hoxha Tahsim, Shitet Ambient Komercial Buze Rruges Kryesore !!! - 75m2

Unfurnished

380,000€

350,000€

  • Rruga Hoxha Tahsim
  • 201

Property Description

REFUR573210 - Tek Rruga "Hoxha Tahsim" prane Optika Roma shitet ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti me siperfaqe totale 75 m2 ndodhet ne katin 0 te nje pallati 5-katesh ekzistues. Ambienti eshte i organizuar ne nje ambient open space, nje pjese ne depo, dhe nje tualet. Orientimi i dyqanit eshte Jug-Lindje. Kjo prone eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi mund te pershtatet ne shumllojshmeri aktivitetesh si Zyre, Farmaci, Klinike Dentare, Mini Market, Exchange, Butik etj. Fasada e xhamit i jep mundesi per nje reklamim te biznesit tuaj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti ka nje levizshmeri te larte dhe akses shume te afert me qendren e qyteteit. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!

Property Details

Total Area 75m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Street Rruga Hoxha Tahsim
Construction Year 1985
Total Building Floors 5

Features

Storehouse South Orientation Mortgage East Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties