Tek Rruga e Elbasanit, Shitet Apartament 2+1, me Vendndodhje Perfekte!!! - 71m2

Unfurnished
160,000€

  • Rruga Jan Kukuzeli
  • 117
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK057583 - Tek Rruga e Elbasanit, mbrapa Ambasades Amerikane, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor te bollshem qe ben shperndarjen neper ambientet e tjera, ne ambient te bollshem ndenje, se bashku me kuzhinen dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet, Apartamenti orientohet nga Veri-Perendim qe do te thote se ka drite natyrale dhe diell gjate pjeses me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nder me te mirat ne Tirane per shkak se ka afer cdo facilitet te mundshem, shkolla, kopshte, linja urbane, etj... dhe shume afer qendres dhe parkut te madhe qe te krijon mundesine per nje jetese cilesore. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per banim por edhe per investim duke qene se qirate ne ate zone jane te shtrenjta. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni agjencine imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 71m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Street Rruga Jan Kukuzeli
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Balcony Invested Recently Not furnished West Orientation North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

165,000€
Tek Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 Me 2 Pos... - 90m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Millosh Shutku

Te Tregu I Ri Elektrik Shitet Apartament 2+1 + 2 Poste Parkimi!! Apartamenti nodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim i ri me ashensor dhe...

165,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te... - 105m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Skender Kosturi

Tek Bulevardi i Ri, Prane Burgut , Shitet Apartament 2+1+2 Me Strukture Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 105m² dhe siperfaqe neto 92m², ndod...

152,000€
Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1 Ne Objekt Te Sapo... - 108m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

NE Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1 Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !!! Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri, me ashensor. Prona ka nje...