Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1, Ne Ndertim Te Ri!!! - 110m2

Unfurnished
148,500€

  • Rruga e Dibrës
  • 71
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK057512 - Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1, ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim ne nje godine banimi dhe sherbimi me 4,5,6,8 dhe 10 kate dhe me 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ka siperfaqe bruto 110 m2, siperfaqe neto 86.25 m2 dhe siperfaqe verande 16.27 m2 dhe organizohet si me poshte; koridori qe ben shperndarje ne ambjentet e tjera, salloni bashke me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale me dalje ne verande, dhome gjumi femijesh po me dalje ne verande dhe tualeti qendror. Apartamenti ka orientim nga Lindja. Ne kete ndertim cilesia e punimeve eshte shume e larte me materiale qe perdoren ne teknologjite e reja te ndertimit ku fasada eshte sistem kapot, realizimi i murit dopio qe ndan apartamentet ndermjet tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, pajisjet hidraulike marke cilesore, vetratat, sistemi kondicionimit multisplit. Zona ne te cilen ndodhet ka te gjitha fasilitet per jetese komode duke patur prane linje urbane,shkolla ,kopeshte,markete,farmaci etj..Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 110m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga e Dibrës
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Veranda Elevator Balcony Not furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
145,000€
Okazion Kleringu !!! Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1... - 107m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Tek 5 Maji, Shitet Apartament Ne Ndertim Te Ri, Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje ndertimi 9 katesh me ashen...

152,000€
Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1 Ne Objekt Te Sapo... - 108m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

NE Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1 Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !!! Apartamenti ndodhet ne katin 7 te nje pallati te ri, me ashensor. Prona ka nje...

140,000€
Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1+2 I Sa... - 98m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 97.6 m2, neto 88 m2 ndodhet ne katin e 3-te te nje...