Tek Garda, Shitet Apartament 3+1, me Location Perfekt!!! - 103m2

Unfurnished
320,000€

  • Rruga Lidhja e Prizrenit
  • 57
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFSK057378 - Tek Garda, ne rrugen Lidhja e Prizret, shitet apartament 3+1, me siperfaqe totale ne certifikate 103 m/2 , ne katin e trete te nje pallati egzistues pa ashensor. Apartamenti ka strukture mjaft te rregullt dhe ambjente me hapsira te bollshme. Ai eshte i organizuar ne 1 korridor hyres qe ben ndarjen e ambjentve te tjera. Salloni bashke me kendin e gatimit i cili eshte me vete, tre dhoma, dy tualete, ku njeri eshte me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje-Perendim cka ofron nje ndricim natyral shume te mire gjate gjithe dites. Per shkak te vendodhjes ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes dhe faktit qe eshte vetem dy minuta me kembe nga liqeni artificial dhe parku i madh, e ben te jete nje mundesi shume e mire si per banim dhe per investim..Kontakto tani Agjensine Imobiliare The Right Deal Properties ne numrin e telefonit: +355 67 403 2997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme !!

Property Details

Total Area 103m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 3
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Lidhja e Prizrenit
Construction Year 1980
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Balcony Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

299,000€
Cmim i diskutueshem

310,000€

Tek Liqeni I Thate Shitet Duplex 3+1+3 Me Pamje Nga Liq... - 150m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Peti

Tek Liqeni i That Shitet Dupleks 3+1+3 Me Pamje Nga Liqeni!!! Dupleksi ka nje siperfaqe prej 150m2 bruto dhe 144m2 neto dhe ndodhet ne katin e 3 dhe t...

312,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Pe... - 160m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne tatin 3 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Prona ka nje sipe...

507,000€
Prane Fakultetit Juridik, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Nd... - 130m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Dora D'Istria

Prane Fakultetit Ekonomik, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Super Cilesor !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati 5 katesh te mira...