Tek Zogu i Zi, Shitet Super Apartament 1+1, me Vendndodhje Perfekte!!! - 58m2

Unfurnished
120,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 102
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK057371 - Tek rrethrrotullimi i Zogut te Zi, ne nje nga zonat me dinamike ne Tirane, shitet super apartament 1+1, i investuar se fundmi shume mire, duke filluar nga sistemi elektrik, sistemi hidraulik, dyer, dritare, parket, ndricimi led, etj...ne katin e 7 te nje pallati me ashensor dhe i mireadministruar. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenje, se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet, Eshte plot drite pasi apartamenti orientohet nga Veri-Lindja. Zona ne te cilen ndodhet eshte me te mirat ne Tirane per shkak se ka afer cdo facilitet te mundshem dhe shume afer qendres, shkollave, kopshteve, linjave urbane qe te krijon mundesine per nje jetese cilesore. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per banim por edhe per investim duke qene se qerate ne ate zone jane te shtrenjta. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni agjensine imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 58m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 7
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Rruga Dritan Hoxha
Construction Year 2004
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Invested Recently Not furnished East Orientation North Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
117,500€
Ne Rr. Dritan Hoxha, Kompleksi E 88, Shitet Apartament... - 77m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi E88, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti eshte me siperfaqe totale 78.27m² dhe siperfaqe neto prej...

700€ / month

750€ / month

Tek Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per... - 83m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Kavajës

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Garden Building, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Per Zyra. Apartamenti me siperfaqe 83 m2, ndodhet ne njeren prej dy...

111,000€
Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1 Me... - 74m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 1+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti me siperfaqe totale 73.9 m2 dhe siperfaqe neto 62.1 m2, ndodhet ne...