Okazion!!! Tek Materniteti i Ri, Ne Rezidencen Eshli, Shitet Apartament 2+1 me Planimetri Perfekte!!! - 84m2

Unfurnished
113,000€

  • Rruga Ramiz Zakja
  • 551
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK057349 - Tek Eshli Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale 84 m2, ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet ne dhomen e ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhome matrimoniale, dhoma e femijeve dhe nje tualeti. Pallati aktualisht eshte ne fazen e karabinase (kati i 5) dhe pritet te perfundoje brenda 1.5-vitesh. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per cilesine e punimeve dhe eshte nje nder komplekset me te mira te zones. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 84m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Street Rruga Ramiz Zakja
Construction Year 2024
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Not furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
109,000€
Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Ban... - 80m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Ilia Xhokaxhi

Tek Kryqezimi i Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje palla...

114,000€

117,000€

Ne Rrugen Hoxha Tahsim, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per... - 56m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Hoxha Tahsim

Ne Kryqezimin e Rruges Hoxha Tasim Me Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te pallati pese...

110,000€

117,000€

Ne Astir , Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregu... - 102m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 102.3 m2, neto 94.8 m2 ndodhet...