Prane Shkolles "Bajram Curri", Jepet me Qira Apartament 2+1 , i Sapoinvestuar! - 70m2

Furnished
400€ / month

  • Rruga Vangjel Capo
  • 10
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK057338 - Afer Shkolles "Bajram Curri", ne rrugen Vangjel Capo, Jepet Apartament 2+1 Me Qera Me Hapsira Te Bollshme!!! Apartamenti organizohet nga korridori qe ben shperndarjen ne nje sallon bashke me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe 1 tualet me dritare. Apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte i investuar nga fillimi, nga sistemi elektrik, sistemi hidraulik, dritaret, tualeti, etj.... Apartamenti ndodhet ne katin e pare pa ashensor. Lokacioni ku ndodhet apartamenti ofron facilitetet e nevojshme per nje jetese komode dhe te qete. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 70m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga Vangjel Capo
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Invested Recently Storehouse Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
148,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1, Ne Ndertim... - 110m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1, ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim ne nje godine banimi dhe sherbimi m...

E RE
160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mirabella Rezidence, Shitet Apartament 2+1, Me Plan... - 100m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kujtim Laro

Tek Rezidenca Mirabella, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim ne nje godine banimi dhe sherbim...

E RE
160,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapes... - 119m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2, ne ndertim te ri. dhe me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ne nje g...