Tek Myslym Shyri, perballe Drejtorise se Policise, Jepet me Qira Dyqan, Buze Rruge!!! - 40m2

Unfurnished
1,600€ / month

  • Rruga Sami Frashëri
  • 18

Property Description

REFSK057328 - Tek Myslym Shyri, ne rrugen Sami Frasheri, perball Drejtorise se Policise, Jepet me Qera Super Dyqan, buze rruges kryesore !!! Ambienti ndodhet ne katin zero qe aksesohet direkt nga rruga kryesore dhe ka siperfaqe totale prej 40 m2. Duke qene se ambjenti eshte open space dhe buze rruge, eshte i pershtatshem per nje shumllojshmeri biznesesh te cilat duan ta zhvillojne aktivitetin ne kete zone me aktivitet te larte tregtar dhe ne nje lokacion ideal sic eshte zona e Myslym Shyrit. Ne faqen ballore ambienti ka komplet fasade xhami, qe i jep mundesi brandimi aktivitetit tregtar. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare THE Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 40m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Rruga Sami Frashëri
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Not furnished East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

450,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyri, Shitet Dyqan, Buze Rruge!!! - 50m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me dinamike te qytetit, ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge, shitet Ambjent Komercial (Dyqan), ne katin zero, me siperfaqe totale 50 m...

1,700€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Myslym Shyr Jepet Penthouse 2+1 Me Qira E Sapo Inves... - 150m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Him Kolli

Ne Myslym Shyri Tek Rruga Him Kolli Jepet Penthouse 2+1+2 Me Qira I Sapo Investuar. Penthousi eshte lluksoz totalisht i investuar dhe organizohet ne n...

550,000€

590,000€

Okazion !! Ne Myslym Shyr, Buze Rruges Kryesore Shitet... - 105m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, ne rrugen Myslym Shyri, buze rruge, shitet Ambient Komercial (Dyqan). Ambienti ndodhet ne katin zero, me...