Tek Gjykata e Tiranes, buze Bulevardit, Shitet Apartament 2+1, me Super Location!!! - 62m2

Unfurnished

168,000€

160,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 89
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK057272 - Tek Bulevardi Gjergj Fishta, afer me Gjykaten e Tiranes, buze rruge, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor te bollshem qe ben shperndarjen neper ambientet e tjera, ne ambientin e ndenjes, se bashku me kuzhinen dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare, Apartamenti orientohet nga Jug-Lindja dhe Perendimi, qe do te thote se ka drite natyrale dhe diell gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i sapo investuar nga pronari duke filluar nga sistemi elektrik, sistemi hidraulik, tualeti, parketi, dritare dopio xham, etj...Zona ne te cilen ndodhet eshte nder me te mirat ne Tirane per shkak se ka afer cdo facilitet te mundshem, shkolla, kopshte, linja urbane, etj... dhe shume afer qendres qe te krijon mundesine per nje jetese cilesore. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per banim por edhe per investim duke qene se qirate ne ate zone jane te shtrenjta. Duke qene se eshte i pozicionuar buze Bulevardit dhe me pamje nga Lana eshte nje mundesi ideale edhe per zyra.Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni agjencine imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 62m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Street Bulevardi Gjergj Fishta
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Balcony Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

176,500€
Tek Riverside Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmi... - 126m2
Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re - Rruga Javer Malo

Tek Riverside Residence, Shitet Apartament 2+1+2 Me Çmim Kleringu!!! Apartamenti ka siperfaqe totale 126.07m² nga ku 102.8m² eshte siperfaqe neto dhe...

E RE
160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Mirabella Rezidence, Shitet Apartament 2+1, Me Plan... - 100m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kujtim Laro

Tek Rezidenca Mirabella, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim ne nje godine banimi dhe sherbim...

E RE
160,600€
Cmim i diskutueshem
Tek Falcon Residence, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapes... - 119m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Prane Shkolles se Bashkuar, shitet apartament 2+1+2, ne ndertim te ri. dhe me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ne nje g...