Tek Oxhaku, tek Kompleksi "ASL", Shitet Ambjent Komercial, i Investuar&me Pamje nga Rruga Kryesore!!! - 42m2

Furnished
126,600€

  • Rruga Kongresi i Manastirit
  • 50

Property Description

REFSK057222 - Tek Kompleksi ASL, tek zona e Oxhakut, Shitet Ambjent Komercial, me Fasade Xhami Per Aktivitete Te Ndryshme Tregtare!!! Ambienti Tregtar ndodhet ne katin e 1, te njeres prej godinave te kompleksit, ku 2 katet e para jane te destinuara per biznes. Ka siperfaqe 42.2 m² dhe strukturohet si openspace. Eshte e investuar totalisht dhe e mobiluar. Duke qene se orientimi i ambjentit eshte veri-perendim, dmth nga ana e rruges kryesore, mund te shfrytezohet per nje sere aktivitetesh tregtare dhe ka mundesi brandimi ne fasade. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Right Deal +355 67 403 2997!

Property Details

Total Area 42m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga Kongresi i Manastirit
Construction Year 2022
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Residential Property Elevator Furnished West Orientation North Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

126,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambjent Komercial, Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Ne Rrugen "Astrit Loshi", afer dy Palmave, Shitet Ambient Komercial Në Katin Zero Të Një Pallati Te Ri Me Administrim Shumë Të Mirë. Ambient...

10,600€ / month
Ne Kinostudio, Jepet Me Qira Godine Multifunksionale ! - 1317m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Aleksandër Moisiu

Jepet Me Qira Godine Multifunksionale Ne Kinostudio! Godina ndodhet buze rruge dhe organizohet nga 4 kate+1 kate nentoke. Kati nentoke ka nje siperfaq...

129,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Oxhaku, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!... - 75m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Oxhaku, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje pallati egzistueste. Apartamenti eshte i organizuar ne k...