Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 me Vendndodhje Perfekte!!! - 49m2

Unfurnished
68,000€

  • Rruga e Dibrës
  • 194
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK057203 - Ne Kinostudio, mbrapa Komisariatit te Policise nr 4, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 1+1, ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor te bollshem qe ben shperndarjen neper ambientet e tjera, ne Sallonin bashke me ambjentin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet me dritare, Apartamenti orientohet nga Lindja dhe Perendimi, qe do te thote se ka drite natyrale dhe diell gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nder me te mirat ne Tirane per shkak se ka afer cdo facilitet te mundshem, shkolla, kopshte, linja urbane, etj... dhe shume afer Unazes se Madhe, qe te krijon mundesine per nje jetese cilesore. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per banim por edhe per investim. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni agjencine imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 49m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 2
Zone Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Street Rruga e Dibrës
Construction Year 1980
Total Building Floors 2

Features

Mortgage Balcony Toilet with Window Not furnished West Orientation South Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
118,200€
Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te R... - 79m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga Aleksandër Moisiu

Ne Kinostudio, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje godine 7 kateshe, te mireadministruar me ashen...

67,000€
Prane Komisariatit Nr 4, Shitet Apartament 1+1 I Mobilu... - 53m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - SH61

Prane Komisariatit Nr 4 Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje ndertese 1-katshe dhe organizohet nga salloni ndenj...

65,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 77m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 1+1, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 76.79 m2 dhe eshte...