Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 , me Orientim & Vendndodhje Perfekte!!! - 150m2

Furnished
1,500€ / month

  • Rruga Ibrahim Rugova
  • 51
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK057104 - Ne Bllok, ne Rrugen Ibrahim Rugova, afer me Xheko Imperial, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar, me ashensor dhe me roje 24 ore. Ka nje siperfaqe bruto 150 m2 dhe organizohet nga salloni i ndenjes me kend gatimi te vecuar dhe dalje ne verande, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon, dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i investuar nga sistemi elektrik, sistemi hidraulik, parketi, dyer, dritaret, etj.... Mobilimi eshte modern dhe teresisht i ri. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me elitare te Tiranes, duke qene shume afer qendres dhe sidomos parkut dhe liqenit artificial, ku ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 150m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 9
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Ibrahim Rugova
Construction Year 2010
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Veranda Elevator More than one Balcony Balcony South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

800€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qera apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti nd...

311,500€

323,000€

Tek Lake View Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Super... - 125m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Tek Liqeni i Tiranes, Ne Lake View Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje Dhe Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim t...

850€ / month
Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartam... - 85m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 11 katesh, me ash...