Tek Xhamia e TabakEve, Shitet Apartament 1+1, me Orientim Dhe Vendndodhje Perfekte !!! - 70m2

Unfurnished
135,000€

  • Rruga Shyqyri Ishmi
  • 370
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK057094 - Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti ka siperfaqe neto ne certifikate prej 63 m² dhe siperfaqe bruto prej 70 m². Organizimi i apartamentit fillon me korridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me ambientin e ngrenies dhe te gatimit, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon, dhe nje tualet. Orientimi nga jug-perendimi e ben te kete drite gjate pjeses me te madhe te dites dhe ka pamje nga qendra e qytetit. Zona ofron shume fasilitete duke nisur nga lokacioni perfekt, afersia me qendren dhe me institucionet dhe per kete arsye eshte nje mundesi shume e mire si per te jetuar ashtu edhe per investim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Right Deal +355 67 403 2997!

Property Details

Total Area 70m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 5
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Shyqyri Ishmi
Construction Year 2005
Total Building Floors 7

Features

Mortgage Elevator Balcony Invested Recently Not furnished South Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
135,000€
Te Rruga Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inves... - 58m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Perballe Kompleksit Delijorgji, ne nje nga ndertimet me te mira te zones shitet apartament 1+1 ideal per investim. Apartamenti organizohet ne nje korr...

139,000€
Cmim i diskutueshem

144,000€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te Bo... - 110m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, ne nje godine banimi...

135,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1, Mun... - 82m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1, Mundesi Ideale Investimi. Apartamenti me siperfaqe totale 82 m2, ndodhet ne katin e 11, te nje nde...