Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 2+1, Me Siperfaqe Te Bollshme!!! - 124m2

Unfurnished
248,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 58
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFSK057010 - Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 2+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e katert banim te nje kompleksi te ri ne faze ndertimi. Lion Residence 2 eshte nje projekt multifunksional shume afer qendres se qytetit me nje fasade teresisht ekologjike dhe te gjelberuar. Pozicionimi i kompleksit prane rruges kryesore e ben lehtesisht te aksesueshem dhe te pershtatshem si per investim ashtu edhe per banim. Zona ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartamenti ka orientim Lindje cka i mundeson ndricim natyral gjate pjeses me te madhe te dites. Organizimi i brendshem eshte si me poshte: salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi tjeter dhe tualeti i pergjithshem. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin +355674032997!!!

Property Details

Total Area 124m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Laprake
Street Rruga Dritan Hoxha
Construction Year 2025
Total Building Floors 34

Features

Residential Property Elevator Balcony Not furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

244,800€
Tek Brryli, Shitet Super Apartament 2+1 Me Super Vendnd... - 136m2
Brryli - Bajram Curri Boulevard

Te Brryli prane Martenitetit te ri shitet super apartament 2+1 ne katin e kater te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe neto te hip...

255,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion... - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 10 katesh, me 2 ashensor dhe ka nje si...

240,000€
Te Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I I... - 101m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Te Stadiumi Dinamo, Prane Luis Medical Center, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te mirea...