Ne Astir, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt - 101m2

Unfurnished
88,500€

  • Boulevard Kashar
  • 1200
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFSK056977 - Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimteri Te Rregullt dhe Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri tete katesh, i cili nuk e ka te vendosur ashensorin dhe organizohet nga salloni ndenjes me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, ku njera ka tualet te dedikuar dhe nje tualeti tjeter Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode, duke e bere nje mundesi shume te mire si per banim edhe per investim. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne nr (+355) 0674032997 !!

Property Details

Total Area 101m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 8
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Boulevard Kashar
Construction Year 2017
Total Building Floors 8

Features

Balcony Not furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
94,000€
Univers City, Shitet Apartament 2+1, Ne Faze Perfundimt... - 105m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Univers City, Shitet Apartament 2+1, Ne Faze Perfundimtare, Okazion Kleringu !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje nga godinat 8 kateshe m...

E RE
131,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Mundesi Pagese Me Kes... - 114m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi i Kasharit ne kompleksin "Urban Planning & Development" shitet Apartament 2+1 me organizim perfekt dhe mundesi pagese me keste...

E RE
96,000€
Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1+2... - 87m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga 29 Nëntori

Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 87.3 m², ndodhet ne katin e katert...