Ne Qerret, Shitet Vile 2 Kate dhe me Oborr, Shume afer Detit!!! - 194m2

Furnished

320,000€

285,000€

  • Rruga Qetesia
  • 165

Property Description

REFSK056972 - Ne Qerret, afer me Prestige Resort, shume afer me detin, ne super pozicion, shitet vile dy kateshe. Vila shtrihet ne truall 237 m² me gjurme ndertimi 97 m² per kat duke e bere siperfaqen e banimit ne total 194 m² te pajisur me certifikate pronesie. Ne katin e pare organizohet ne hapesira mjaft te bollshme per ndenje bashke me ambjentin e gatimit me dalje ne veranden perpara, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Kati i dyte qe eshte papafingo ka dy dhoma gjumi, njera me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Vila ka nje oborr perpara rreth 100 m2 dhe pozicionohet shume afer me detin qe te jep mundesine te nje pamje relaksuese dhe ajrin e paster qe ofrojne pishat qe e rrethojne vilen si dhe qetesia, duke e bere nje eksperience mjaft te mire jetesen gjate diteve te nxehta te veres. Aksesohet shume lehte nga rruga kyesore.. Prona disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Property Details

Total Area 194m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 2
Zone Durres
Street Rruga Qetesia
Construction Year 2007
Total Building Floors 2

Features

Mortgage Veranda Balcony Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation West Orientation Attic View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

300,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Indi... - 196m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Turdive

Tek Residenca Aba ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshte me 2...

590,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Golem, Shitet Vile 5 Kateshe Perfekte Per Investim!!... - 850m2
Durres - Rruga Hekurudha

Ne Golem, Shitet Vile 5 Kateshe Perfekte Per Investim!!! Godina ndodhet ne nje zone vilash prane autostrades dhe nen kalimit te Golemit cka i mundeson...

294,000€
Cmim i diskutueshem

310,000€

Tek 5 Majit, Shitet Vile 2 Kate Totalisht E Investuar!! - 263m2
Restorant Durresi - Siri Kodra - 5 Maj - Rruga 5 Maji

Ne zonen e 5 Majit, ne super pozicion, Shitet nje Vile Dy Kateshe. Vila shtrihet ne truall 246 m² me gjurme ndertimi rreth 130 m² per kat, duke e be...