Ne Misto Mame, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt Dhe Orientim Perfekt!!! - 100m2

Partialy Furnished
135,000€

  • Rruga Besim Alla
  • 229
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK056944 - Ne Misto Mame, Ne Fillim Te Rruges Besim Alla, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ka siperfaqe siperfaqe bruto 100m² dhe ne katin e 5 banim te nje ndertimi 8 katesh, i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2008. Apartamenti organizohet ne korridorin qe ben shperndarjen neper ambjentet e tjera, duke filluar me sallonin ne te majte, bashke me kendin e gatimit, ne te djathte jane dy dhomat gjumi, njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe nje tualeti i aksesueshem ne korridor. Orientimi i apartamenti eshte nga jug-perendimi cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!!!

Property Details

Total Area 100m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Besim Alla
Construction Year 2008
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Partially Furnished South Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
139,000€
Tek Ali Demi, Shitet 2+1+2, Me Hapesire Te Bollshme Ne... - 116m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 2+1+2 tualete +garderope ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, ne nje god...

E RE
141,500€
Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Pla... - 101m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Rregullt Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 3 kateshe me s...

E RE
144,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ali Demi Shitet 2+1+2 I Bollshem Ne Ndertim Te Ri!!... - 110m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, ne nje godine banimi...