Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira Duplex 3+1 Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim!!! - 178m2

Furnished
1,500€ / month

  • Rruga Zallit
  • 51
  • 3 rooms
  • 3 bathrooms

Property Description

REFSK056941 - Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira Super Duplex 3+1 totalisht i Investuar!!! Duplexi ndodhet ne katin e 2 dhe te 3 te njeres prej objekteve te Rezidences, te mireadministruar. Duplexi ka siperfaqe bruto 178 m² dhe siperfaqe neto 158 m2 dhe eshte i organizuar si me poshte: Kati i 2 ka sallonin dhe ambjentin e gatimit me vete, nje tualet dhe nje ballkon. Kati i pare ka tre dhoma, 2 tualete dhe nje ballkon. Orientimi eshte lindje. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Gjithashtu ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Rezidenca ofron te gjitha fasilitetet per jetese komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 178m2
Status
Active
Property Type Duplex
Floor 2
Zone Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Street Rruga Zallit
Construction Year 2023
Total Building Floors 5

Features

Residential Property More than one Balcony Balcony Invested Recently Furnished East Orientation Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

197,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion! Tek Zgjatimi I Rezidences Kodra Diellit 1, Shi... - 165m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Zgjatimi I Rezidences Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex, Ne Format Vilete. Duplexi ndodhet ne katin e 1 dhe 2 dhe eshte i organizuar si me posh...

1,600€ / month
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Super Dupleks , Me Lo... - 281m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Mustafa Xhabrahimi

Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Super Dupleks , Me Lokacion Perfekt!!! Dupleksi ndodhet ne katin 1 dhe 2 te nje vile 3 kateshe. Prona ka nje siperf...

240,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Duplex Me... - 159m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Selitë, Tirana

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Duplex Me Siperfaqe 159m² bruto dhe 149m2 neto. Siperfaqia eshte e organizuar ne menyre perfekte ku kati...