Ne Qender, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtatshem Per Zyra te Ndryshme!!! - 60m2

Unfurnished
500€ / month

  • Rruga e Barrikadave
  • 83
  • 1 room
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK056849 - Ne Qender, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtatshem Per Zyra te Ndryshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 10 katesh, i pajisur me ashensor dhe i mireaministruar. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Eshte plot drite pasi apartamenti orientohet nga Lindja dhe ka nje pamje fantastike nga mali i Dajtit. Zona ne te cilen ndodhet eshte me te mirat ne Tirane per biznes, per shkak se ka afer cdo facilitet te mundshem dhe ndodhet shume afer Qendres, shkollave, kopshteve, linjave urbane etj.. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Property Details

Total Area 60m2
Status
Active
Property Type Apartment 1+1
Floor 7
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga e Barrikadave
Construction Year 2022
Total Building Floors 10

Features

Elevator Balcony Not furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
400€ / month
Ne Astir, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! - 78m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizo...

E RE
450€ / month
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me Q... - 75m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kate...

460€ / month
Te Rruga Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Sapo I... - 58m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Perballe Kompleksit Delijorgji, ne nje nga ndertimet me te mira te zones jepet me qira, apartament 1+1 i sapo investuar. Apartamenti organizohet ne nj...