Tek Turdiu Center, Shitet Ambjent Komercial Në Katin -1!!! - 540m2

Unfurnished
1,512,000€

  • Rruga e Barrikadave
  • 103

Property Description

REFSK056848 - Ne Qender Te Tiranes, tek Turdiu Center, Tek Turdiu Center, Shitet Ambjent Komercial Në Katin -1!!! Turdiu Center ndodhet vetem pak metra larg sheshit Skenderbej. Ambienti eshte i organizuar ne nje ambient openspace dhe aksesi behet nepermjet shkalleve elektrike te dedikuara per kete prone. Zona eshte mjaft e kerkuar per pozicionin qe ka, pasi eshte ne qender te qytetit dhe do te ishte nje ambient ideal per biznese te ndryshme, si supermarkete, qendra fizioterapie, dyqane elektroshtepiake, etj. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!

Property Details

Total Area 540m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga e Barrikadave
Construction Year 2021
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Residential Property Elevator Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,000€ / month
Cmim i diskutueshem

1,200€ / month

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 130m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu i Pare, ne nje Qender Biznesi, Jepet me Qera Ambjent ne nje pallat te ri dhe cilesor buze Bulevardit. Ambienti ndodhet ne katin e k...

170,000€
Mbrapa Ministrise Se Drejtesise, Shitet Ambient Biznesi... - 190m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Sheh Rexhep Kubati

Pas Ministrise se Drejtesise, shitet ambient i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi me siperfaqe 190 m2 ne katin -1 te nje pallati te miread...

330,000€

390,000€

Super Okazion!! Ne Qender Te Tiranes, Shitet Dyqan Ne K... - 104m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Kajo Karafili

Ne Qender Te Tiranes, Ne Rrugen Kajo Karafili, Shitet Ambient Biznesi Me Cmim Okazion. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 10-katesh i mireadmi...