Tek Rruga e Kosovareve, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me 2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Çmim!!! - 91m2

Furnished
1,400€ / month

  • Rruga e Kosovarëve
  • 105
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK056731 - Tek Rruga e Kosovareve, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me 2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Çmim!!! Apartamenti organizohet nga nje korridor, salloni i bollshem bashke me ambjentin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi te bollshme dhe nje tualet. Mobilimi eshte bashkekohor me nje kuzhine luksoze, me mobilje te reja dhe me te gjitha elektroshtepiaket e domosdoshme. Apartamenti ofron komoditet maksimal dhe eshte i pershtatshem per familje, te cilat preferojne standard te larte jetese duke patur parasysh qe distanca nga Liqeni Artificial dhe Parku eshte vetem 5 min larg ne kembe. Njekohesisht ne cmim perfshihet dhe dy poste parkimi. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 91m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga e Kosovarëve
Construction Year 2017
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Furnished South Orientation West Orientation Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

800€ / month
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Li... - 145m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok Jepet Me qira Apartament 2+1+2 Me Pamje te Lire!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe o...

800€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qera apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti nd...

850€ / month
Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartam... - 85m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 11 katesh, me ash...