Tek Lake View Residence, Jepet Me Qira Apartament I Pershtatshem Per Zyra Ose Banim!!! - 104m2

Unfurnished
1,200€ / month

  • Rruga Kristo Luarasi
  • 38

Property Description

REFSK056730 - Tek Lake View Residence, Jepet Me Qira Apartament I Pershtatshem Per Zyra Ose Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare teknik te nje prej godinave te rezidences, me nje siperfaqe totale prej 104 m2 dhe eshte i organizuar ne tre ambjente te bollshme, nje tualet, nje depo si dhe dy ballkone. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, si: zyre noterie, zyre finance, zyre IT, zyre avokatie, klinike, estetike, etj., sepse ambienti ka fasade xhami per brandim dhe nje lokacion perfekt. Vlera e qerase eshte 1200 euro bruto ku ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi ne katin -3. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 104m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Street Rruga Kristo Luarasi
Construction Year 2023
Total Building Floors 13

Features

Residential Property Garage Elevator Balcony Storehouse Not furnished South Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,125€ / month
Tek Lake View Residences, Jepet Me Qira Ambient Biznesi... - 75m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Tek Lake View Residences, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme!!! ! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje prej godinave...

1,150€ / month
Ne Zemer Te Bllokut, Jepet Me Qira Dupleks Me Cmim Okaz... - 160m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Vaso Pasha

Ne zemer te Bllokut prane BKT Bank jepet me qera super dupleks me siperfaqe 160m² neto. Dupleksi ndodhet ne katin e 4 dhe 5 te nje pallati te mirembaj...

1,150€ / month
Ne Zemer Te Bllokut, Jepet Me Qira Dupleks Me Cmim Okaz... - 172m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Vaso Pasha

Ne zemer te Bllokut prane BKT Bank jepet me qera super dupleks me siperfaqe 172m² neto. Dupleksi ndodhet ne katin e 4 dhe 5 te nje pallati te mirembaj...