Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! - 103m2

Unfurnished

2,000€ / month

1,350€ / month

  • Rruga Mine Peza
  • 143

Property Description

REFSK056729 - Ne Qender te Qytetit, Rruga Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Investuar se fundmi!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati egzistues me nje siperfaqe totale prej 104 m2 dhe eshte i organizuar ne tre ambjente te bollshme, nje tualet me dritare, nje depo si dhe dy ballkone. Eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme, si: zyre noterie, zyre finance, zyre IT, zyre avokatie sepse ambienti ka fasade xhami per brandim dhe nje lokacion perfekt (duke qene se eshte buze rruge) qe lidhet me te gjitha institucionet, bankat etj. Ambienti eshte investuar se fundmi: shtrimi me parket, kondicioner, instalimet hidraulike dhe elektrike. Vlera e qirase eshte 2000 euro bruto e diskutueshme . Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Property Details

Total Area 103m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 3
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Rruga Mine Peza
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage More than one Balcony Balcony Invested Recently Storehouse Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
650€ / month
Tek Rr. E Barrikadave, Jepet Ambient Me Qira I Pershtat... - 95m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rr. e Barrikadave Jepet Ambient me Qira I Pershtatshem Per Zyra. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar ne katin e 2 me nje siper...

1,500€ / month

1,600€ / month

Tek ''Turdiu Center''jepet Zyre Me Qira Per Tipologji T... - 154m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, ne Rruga Barrikadave , jepet me qira zyre 154 m2 . Zyra ka organizim ne pjesen e recepsionit, kuzhine moderne, tre zyra me acces m...

2,000€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre Me Lokacion Perfek... - 225m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre E Sapo Investuar 225 m2 !!! Ambienti ka siperfaqe bruto 225 m² : organizohet ne nje korridor i cili ben...