Prane Bulevardit te Ri, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyre Ose Banim Ne Ndertim Te Ri!!! - 92m2

Unfurnished
600€ / month

  • Rruga Jordan Misja
  • 76
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK056694 - Afer Bulevardit te Ri, ne Kompleksin "Avid", Jepet Me Qira Apartament 2+1 per Zyre por dhe per Banim, ne nje ndertim te ri !!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 teknik te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe neto prej 84 m2, ambienti organizohet nga nje ambient i ndenjes bashke em ambjentin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ambienti mund te perdoret per zyra,si: zyre programimi, zyre kontabiliteti, zyre avokatie, zyre projektesh. Ambienti eshte i investuar me termoizolim, izolim akustik. Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Tek vlera e qerase jane te perfshire dhe dy poste parkimi ne katin -1. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Property Details

Total Area 92m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Street Rruga Jordan Misja
Construction Year 2023
Total Building Floors 6

Features

Residential Property Garage Elevator Balcony Not furnished East Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
700€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Kopshtit Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1, T... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Prane Kopshtit Botanik , Jepet Me Qira Apartament 2+1, Totalisht I Mobiluar! Apartamenti me siperfaqe totale 108 m2, ndodhet ne katin e pare banim dhe...

500€ / month
Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit Nr.4, Jepet Me... - 115m2
Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku - Rruga e Dibrës

Ne Rrugen E Dibres, Prane Komisariatit nr.4, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 3 kat...

196,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apa... - 128m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje godine 10 kateshe,...