Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra I Investuar!!! - 60m2

Unfurnished
750€ / month

  • Rruga Ibrahim Pashe Bushatlliu
  • 126

Property Description

REFSK056652 - Ne zonen e Don Boskos, perball Gjykates Administrative, Jepet me Qra Ambient Per Zyra Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 9 katesh, te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe neto 60 m2, ambienti organizohet nga korridori shperndares, 1 ambiente te bollshme dhe 1 tualet. Mund te perdoret per Zyra: Zyre Programimi, Zyre Kontabiliteti, Zyre Avokatie, Zyre Projektesh. Ambienti eshte i investuar me termoizolim, izolim akustik, shtrimi me parket. Sebashku me ambientin disponohet post parkimi (opsional) me vlere 50 €/muaj. Orientimi i ambjentit eshte nga ana e rruges kryesore. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Property Details

Total Area 60m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 1
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Ibrahim Pashe Bushatlliu
Construction Year 2022
Total Building Floors 9

Features

Elevator Balcony South Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
650€ / month
Tek Rr. E Barrikadave, Jepet Ambient Me Qira I Pershtat... - 95m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rr. e Barrikadave Jepet Ambient me Qira I Pershtatshem Per Zyra. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar ne katin e 2 me nje siper...

E RE
700€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga Kavajes , Prane Kishes Katolike, Jepet Zyre M... - 57m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Prane Kishes Katolike, Jepet zyre 57 m2 me qera. Zyra ndodhet ne pallat te ri, te mireadministruar me acces te kufizuar vetem per r...

650€ / month
Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Z... - 77m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Jepet me Qira Ambient Per Zyra, Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 4 te nje godine, me 2 ashensor. Prona k...