Perballe Liqenit Artificial, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar - 105m2

Furnished

250,000€

235,000€

  • Rruga Peti
  • 1059
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFSK056268 - Ndermjet Kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate, ne fillim te rruges Peti, shitet Apartament 2+1, me punime super cilesore. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar, me ashensor i vitit 2015. Eshte i organizuar ne nje sallon me hapesire te madhe bashke me ambientin e gatimit i cili ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku njera prej tyre ka dalje ne ballkon dhe dy tualete te bollshem. Ne te gjithe hapesiren e brendshme eshte vendosur sistemi (shtrimi i tubave) i ngrohjes qendrore (Chiller). Apartamenti shitet i mobiluar. Prona eshte investimi ideal per dike qe kerkon nje jetese ne ajer te paster. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja cka mundeson ndricim natyral qe ne mengjes. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Apartamenti ka akses ne linjat kryesore te autobusave dhe ne unazen e madhe qe te nxjerr direkt nga qyteti si per ne Durres dhe per Elbasan. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes per shkak te qetesise, ajrit te paster dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Angjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 105m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga Peti
Construction Year 2015
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Balcony Furnished East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
257,500€
Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacio... - 75m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati ekzistues dhe ka nje siperfaqe neto...

E RE
242,000€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 106m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 ka...

E RE
700€ / month
Cmim i diskutueshem
Prane Kopshtit Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1, T... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Prane Kopshtit Botanik , Jepet Me Qira Apartament 2+1, Totalisht I Mobiluar! Apartamenti me siperfaqe totale 108 m2, ndodhet ne katin e pare banim dhe...