Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet me Qira Ambient Biznesi! - 130m2

Partialy Furnished

1,200€ / month

1,000€ / month

  • Zogu I Boulevard
  • 124

Property Description

REFSK056134 - Tek Bulevardi Zogu i Pare, ne nje Qender Biznesi, Jepet me Qera Ambjent ne nje pallat te ri dhe cilesor buze Bulevardit. Ambienti ndodhet ne katin e katert qe eshte kat i ndertuar per tu shfrytezuar per aktivitete biznesi. Ambienti ka siperfaqe neto 114 m² dhe eshte i strukturuar ne nje ambjent openspace, tre ambjente te tjera, dy tualete dhe nje ballkon. dhe mund te shfrytezohet sipas kerkeses se qiramarresit per biznese te ndryshme. Ka orientim lindje qe do te thote shef nga Bulevardi. Zona ku ndodhet eshte nga me te preferuara ne Tirane, pasi eshte pese minuta me kembe nga qendra e qytetit dhe shume afer me unazen e vogel. Disponon dokumentacion te rregult hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 130m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 4
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Zogu I Boulevard
Construction Year 2008
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator Balcony Partially Furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,200€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, I Pershtatshem P... - 120m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Xhavit Shyqyri Demneri

Ne Astir, Prane Kompleksit Molla, Jepet Me Qira Njesi Biznesi I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje...

1,512,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Turdiu Center, Shitet Ambjent Komercial Në Katin -1... - 540m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Ne Qender Te Tiranes, tek Turdiu Center, Tek Turdiu Center, Shitet Ambjent Komercial Në Katin -1!!! Turdiu Center ndodhet vetem pak metra larg sheshit...

170,000€
Mbrapa Ministrise Se Drejtesise, Shitet Ambient Biznesi... - 190m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Sheh Rexhep Kubati

Pas Ministrise se Drejtesise, shitet ambient i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi me siperfaqe 190 m2 ne katin -1 te nje pallati te miread...