Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet me Qira Ambient Biznesi! - 130m2

Partialy Furnished

1,200€ / month

1,000€ / month

  • Zogu I Boulevard
  • 133

Property Description

REFSK056134 - Tek Bulevardi Zogu i Pare, ne nje Qender Biznesi, Jepet me Qera Ambjent ne nje pallat te ri dhe cilesor buze Bulevardit. Ambienti ndodhet ne katin e katert qe eshte kat i ndertuar per tu shfrytezuar per aktivitete biznesi. Ambienti ka siperfaqe neto 114 m² dhe eshte i strukturuar ne nje ambjent openspace, tre ambjente te tjera, dy tualete dhe nje ballkon. dhe mund te shfrytezohet sipas kerkeses se qiramarresit per biznese te ndryshme. Ka orientim lindje qe do te thote shef nga Bulevardi. Zona ku ndodhet eshte nga me te preferuara ne Tirane, pasi eshte pese minuta me kembe nga qendra e qytetit dhe shume afer me unazen e vogel. Disponon dokumentacion te rregult hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 130m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 4
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Zogu I Boulevard
Construction Year 2008
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator Balcony Partially Furnished East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

1,200€ / month
Cmim i diskutueshem
Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Ap... - 102m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Çerçiz Topulli

Perball Shkolles Sami Frasheri Jepet Me Qira Super Apartament I Investuar 2+1+2+ Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim! Apartamenti organizohet nga nje ko...

1,200€ / month
Te Rruga E Dibres, Jepet Me Qira Apartament Me Hapesira... - 180m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Dibrës

In Qender Tek Rruga Dibres office apartment for rent. The environment is located on the third floor of a well-managed building with elevator, and with...

1,200€ / month
Ne Kombinat, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Siperfaqe... - 400m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Shaban Bardhoshi

Ne Kombinat Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Me Siperfaqe Te Bollshme! Ambjenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese 2 kateshe. Organizohet nga nje ambje...