Tek Liqeni i Thate, Jepet me Qira Godine 6 Kateshe E Pershtatshme per Biznese Te Ndryshme!! - 2500m2

Unfurnished
20,000€ / month

  • Rruga e Ullishtes
  • 163

Property Description

REFSK055726 - Prane Liqenit te Thate, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qera Ambjent Komercial i Pershtatshem Per Tipologji Te Ndryshme Biznesi!. Ambienti ka siperfaqe totalesi neto prej 1200 m2 dhe eshte i pozicionuar shume mire ne nje zone me intensitet te konsiderueshem komercial, me pamje te plote nga rruga, nga liqeni Artificial dhe Liqeni i Thate. Ambjenti aksesohet nga rruga kryesore dhe ka nje hyrje te dedikuar posacerisht per ambjentin ,e cila i jep goxha privatesi biznesit i cili do e posedoj. Struktura e ambjentit eshte shume funksionale, dhe ka gjithsej kater kate, nga te cilat kati i pare ka kater dhoma dhe 6 tualete si dhe nje salle te madhe open space per konferenca. Kati i dyte, i trete dhe i katert kane seicili nga 7 dhoma dhe 7 tualete. Dmth te gjitha dhomat kane tualet me vete. Objekti ka gjithsej 16 ballkone. Gjithashtu Ambjenti disponon dhe 8 poste parkimi ne katin -1. Cdo kate nga dy poste parkimi. Ambjenti ka avantazh pozicionimin buze rruge e cila te jep mundesi brandimi ose reklamimi te biznesit dhe nje mundesi shume e mire per nje shumllojshmeri biznesesh si pershembull, Klinika Dentare, Klinika Estektike, Laboratore Kimike Studio Te ndryshme, Hoteleri, etj.....Duhet theksuar se Objekti jepet me qera dhe i gjithe (4 kate) per vleren 12000 euro (bruto) ose dhe katet vec e vec me vleren 3.000 euro seicili kat(bruto). Per nje vizite ne prone dhe me shume detaje na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 2500m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Street Rruga e Ullishtes
Construction Year 2012
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Garage Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently Parking Opportunity Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

380€ / month
Prane Kompleksit Dinamo, Jepet Me Qira Ambient I Persht... - 28m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Bilal Golemi

Prane Kompleksit Dinamo jepet me qira ambient me siperfaqe 28 m2 i kthyer ne duplex .Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te administruar buze...

80,000€
Prane Kompleksit Dinamo, Shitet Ambient I Pershtatur Ne... - 28m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Bilal Golemi

Tek Kopshti Botanik, Prane Kompleksit Dinamo Shitet Ambient Komercial i pershtatur ne Duplex. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 6-kat...