Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!! - 121m2

Furnished
135,000€

  • Rruga Mikel Maruli
  • 1286
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK055453 - Ne Astir, tek rruga "Mikel Maruli", prane Bar Univers, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati nente-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes me dalje ne ballkon, kendin e gatimit te vecuar, nje koridor i cili ben shperndarjen ne nje dhome gjumi matrimonilae po ashtu me dalje ne ballkon, dhe nje dhome tjeter per femije dhe nje tualete me hapesire te bollshme. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje, cka e ben qe te kete drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites. Apartamenti eshte i investuar me punime hidraulike elektrike, punime dekorative, mobilim cilesor, dritare dopioxham etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe shitet i mobiluar sic eshte ne foto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 121m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Mikel Maruli
Construction Year 2011
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Balcony Furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
142,000€
Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Objekt Te S... - 109m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 108.6 m2 dhe eshte i organizuar me k...

E RE
145,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Apartament 2+1 I Sapo... - 80m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Prane Stacionit te Trenit Shitet Apartament 2+1 i Sapo investuar!!!Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh ekzistues me nje siperfaqe...

E RE
138,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Garazhd - 81m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Demi

Ne Ali Dem, prane Fushes se Ali Demit, shitet apartament 2+1 i bollshem dhe i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe net...