Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!! - 121m2

Furnished
135,000€

  • Rruga Mikel Maruli
  • 1259
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK055453 - Ne Astir, tek rruga "Mikel Maruli", prane Bar Univers, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati nente-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes me dalje ne ballkon, kendin e gatimit te vecuar, nje koridor i cili ben shperndarjen ne nje dhome gjumi matrimonilae po ashtu me dalje ne ballkon, dhe nje dhome tjeter per femije dhe nje tualete me hapesire te bollshme. Orientimi i apartamentit eshte jug-lindje, cka e ben qe te kete drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites. Apartamenti eshte i investuar me punime hidraulike elektrike, punime dekorative, mobilim cilesor, dritare dopioxham etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe shitet i mobiluar sic eshte ne foto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 121m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Street Rruga Mikel Maruli
Construction Year 2011
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Balcony Furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
139,000€
Tek Ali Demi, Shitet 2+1+2, Me Hapesire Te Bollshme Ne... - 116m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 2+1+2 tualete +garderope ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, ne nje god...

E RE
141,500€
Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Pla... - 101m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Rregullt Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 3 kateshe me s...

E RE
144,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ali Demi Shitet 2+1+2 I Bollshem Ne Ndertim Te Ri!!... - 110m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, ne nje godine banimi...