Prane Qendres Se Qytetit, Shitet Vile+Truall Me Lokacion Perfekt!! - 320m2

Partialy Furnished
499,000€

  • Rruga Norbert Jokl
  • 514

Property Description

REFSK055353 - Shume afer qendres se qytetit, mbrapa Atsh-se, ne super pozicion, Shitet Vile nje kateshe + Truall. Vila shtrihet ne truall prej 320 m² me gjurme ndertimi rreth 135 m², te pajisur me certifikate pronesie si per truallin ashtu dhe per vilen. Vila organizohet ne hapesira mjaft te bollshme, duke filluar me korridorin qe ben ndarjen e ambjenteve, ku jane dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje, nambjenti i gatimit me vete dhe dy tualete me dritare. Organizimi i nderteses eshte ne forme L-je dhe ne te dyja krahet ka balkone te bollshem. Duhet theksuar se investimi dhe rikonstruksioni i gjithe viles eshte bere ne vitin 2017, pa haruar ketu dhe pajisjet elektroshtepiake, guzhinen dhe mobilimin te gjitha te cilesise me te mire ne treg. Perpara vila disponon dhe nje oborr te bollshem qe sherben nje pjese per parkimin e makines si dhe nje pjese per lulishte. Gjithashtu vila ka dhe katin -1 ka i cili mund te sherbej si ambjent teknik. Aksesohet shume lehte nga rruga kyesore. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Property Details

Total Area 320m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 1
Zone 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Street Rruga Norbert Jokl
Construction Year 1936
Total Building Floors 1

Features

Mortgage Veranda More than one Balcony Balcony Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Partially Furnished South Orientation East Orientation West Orientation Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
500,000€
Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individ... - 414m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Grori

Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individuale Me Cmim Okazion !!! Vila eshte e perbere ne 3 kate nga te cilat kati nentoke me siperfaqe...

450,000€
Cmim i diskutueshem

500,000€

Tek Rezidenca "Vila Lule", Shitet Vile Luksoze 3 Katesh... - 508m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Xhaferr Shaba

Tek Rezidenca ' Vila Lule'shitet Vile e perfunduar dhe e mobiluar !! Kompleksi Vila Lule eshte nje projekt i ri me vila , me nje vendodhje shume te...

Prane Shkolles Se Kuqe Jepet Shtepi Private Me Qira!!! - 272m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga At Shtjefën Gjeçovi

Prane Shkolles se Kuqe, Rruga At Shtjefën Gjeçovi Jepet me Qira Shtepi Private. Shtepia ka siperfaqe truall 272m2 nga te cilat 134m2 jane gjurma e nde...