Ne Don Bosko, Shitet Ambient Komercial Buze Rruge!! - 60m2

Unfurnished
155,000€

  • Rruga Eshref Frasheri
  • 220

Property Description

REFSK055251 - Ne Don Bosko, ne rrugen Eshref Frasheri, Shitet Ambjent Komercial buze rruge. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te mireadministruar 8 katesh dhe organizohet nga nje ambient openspace, nje tjeter me te vogel qe perdoret si depo ose magazine si dhe nje tualet. Dyqani eshte me fasade xhami e cila krijon nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin tuaj. Ambjenti mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si farmaci, exchange, klinika te ndryshme, tregtim produktesh, zyra, etj. Gjithashtu mund te perdoret shume mire dhe per lokal pasi pervec verandes, ka dhe siperfaqe te bollshme perpara ambjentit per te nxjerre tavolinat. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 60m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Eshref Frasheri
Construction Year 2005
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Veranda Elevator Storehouse Not furnished South Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

156,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orie... - 97m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim Perfekt !!! Apartamenti disponon siperfaqe totale 97.3m2 dhe neto 80.4m2 dhe ndodhet ne ka...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament... - 95m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri !! Apartamenti me siperfaqe totale 94.49 m2, ndodhet ne katin e 3-te te...

154,000€
Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Plan... - 96m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti disponon siperfaqe totale 96.4m2 dhe neto 79.6m2 dhe ndodhet...