Ne Laprake, Shitet Ambient Komercial Open Space! - 98m2

Unfurnished
240,000€

  • Rruga Riza Çuka
  • 163

Property Description

REFSK055221 - Ne Laprake, shume afer me spitalin Amerikan, Shitet Ambient Komercial. Ambienti ndodhet ne katin zero dhe organizohet nga nje ambient openspace si dhe nje tualet. Ambienti ka siperfaqe prej 98 m2. Gjithashtu perpara ambjentit ka dhe nje hapesire 95 m2 qe sherben si verande per te nxjerre tavolinat gjate kohes qe ka qene shrytezuar per lokal. Ambienti eshte i gjithi me fasade xhami duke krijuar keshtu nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin tuaj. Ambienti mund te perdoret si per lokal,restorant ose dhe per aktivitete te ndryshme si farmaci, klinika te ndryshme, laboratore te ndryshme, tregtim produktesh, zyra, etj. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 98m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 0
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Riza Çuka
Construction Year 1995
Total Building Floors 1

Features

Mortgage Veranda Not furnished South Orientation East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

240,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Zogut Te Zi, Tek "Lion Residences 2", Shitet Apar... - 120m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Prane Zogut te Zi, tek "Lion Residences 2", shitet apartament 2+1+2 Me Pamje Fantastike!! Apartamenti ndodhet ne katin e 15 banim te nje kompleksi te...

900€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient... - 110m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprak, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient Open-space Ideale Per Bisnes. Ambienti ka siperfaqe totale 110 m2 dhe i organizuar ne nje ambien...

240,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1 Bashke Me Post Parkim... - 200m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Shitet Apartament 3+1 Bashke Me Post Parkimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 8 katesh, te mireadministruar me 2 ashenso...