Ne Laprake, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Space! - 193m2

Unfurnished
800€ / month

  • Rruga Riza Çuka
  • 83

Property Description

REFSK055189 - Ne Laprake, shume afer me spitalin Amerikan, ne rrugen Kastriot Kulla, jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti ndodhet ne katin zero dhe organizohet nga nje ambient openspace si dhe nje tualet. Perpara ka dhe nje ambjent po 95 m2 qe sherben si verande per te nxjerre tavolinat gjate kohes qe ka qene shrytezuar per lokal. Ambjenti eshte i gjithi me fasade xhami i cili krijon nje mundesi shume te mire reklamimi per biznesin tuaj. Ambjenti mund te perdoret si per lokal-restorant ose dhe per aktivitete te ndryshme si farmaci, klinika te ndryshme, laboratore te ndryshme, tregtim produktesh, zyra, etj... Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Property Details

Total Area 193m2
Status
Active
Property Type Business Unit
Floor 1
Zone Don Bosko- Laprake - Kupola
Street Rruga Riza Çuka
Construction Year 1995
Total Building Floors 0

Features

Veranda Not furnished South Orientation East Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

900€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient... - 110m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprak, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient Open-space Ideale Per Bisnes. Ambienti ka siperfaqe totale 110 m2 dhe i organizuar ne nje ambien...

182,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Shitet Ambient Komercial Duplex Ideal Per I... - 91m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, prane Klinikes Globe shitet ambient komercial duplex ideal per investim. Ambienti me siperfaqe neto 91 m2 ndodhet ne katin zero dhe katin...

750€ / month
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra I Investua... - 60m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Ibrahim Pashe Bushatlliu

Ne zonen e Don Boskos, perball Gjykates Administrative, Jepet me Qra Ambient Per Zyra Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati...