Tek Vilat Gjermane, Jepet Me Qera Vile 4 Kateshe Me Shume Hapesire! - 1000m2

Furnished
8,000€ / month

  • Rruga Gramoz Pashko
  • 126

Property Description

REFSK055070 - Tek vilat Gjermane, ne rrugen Gramoz Pashko, jepet me qera Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i largoheni kaosit urban, ky eshte vendi ideal per te jetuar. E vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet ajri i paster, dhe pamja fantastike e qytetit te Tiranes dhe njekohesisht shume afer qendres se qytetit. Perfeksioni i natyres dhe ambientit perreth percillet edhe ne dizajnin mbreselenes te viles. E dizenjuar me shume kujdes, vila te ofron nje cilesi jetese dhe komoditet maksimal. Vila ka siperfaqe totale prej 1000 m2 dhe eshte kater kate ndertim. Ne katin e pare ndoshet salloni i bollshem, ambjenti i gatimit me vete si dhe ambjenti i ngrenie. Kuzhina eshte e arreduar me material druri cilesor, po ashtu edhe elektroshtepiaket jane te cilesise me te mire ne treg. Gjithashtu ne katin e pare ndodhet dy dhoma dhe dytualete. Ne katin e dyte ndodhen po ashtu ambjenti i ndjenjes dhe i gatimit, tre dhoma gjumi me hapesira te bollshme dhe dy tualete. Gjithashtu nga dhoma dilet ne verande qe rrethon gjithe vilen, ku te afrohet nje pamje fantastike. Ne katin e trete ndodhet tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Gjithashtu ka dalje ne ballkon. Kurse ne katin e katert eshte tip papafingo dhe aktualisht eshte open space qe mund te sherbej shume mire si ambjenti relaksi. Investimi ne vile eshte bere nga vete pronari duke filluar nga sistemi elektrik, hidraulik, vetratat te cilat jane me dopio xham, parketi prej druri, sistemi chiller, oxhaku funksional (ndodhet ne sallonin kryesor), etj....Duhet theksuar gjithashtu qe disponon dhe sistem sigurie me kamera. Vila disponon dhe nje oborr te gjelberuar perpara si dhe tete poste parkimi. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997

Property Details

Total Area 1000m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 4
Zone Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Street Rruga Gramoz Pashko
Construction Year 2005
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Veranda More than one Balcony Balcony Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation Pets welcome Attic View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

700,000€
Ne Ali Dem, Shitet Vile Individuale Ne Faze Perfundimta... - 386m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile individuale 2 kateshe,mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate,oborr dhe vend parkimi i jashtem per...

Ne Ali Dem ,Shitet Super Vile Individuale Me Pishine !!... - 463m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Prane Kompleksit Mangalem 21,Shitet Vile Individuale me pishine,mundesi pagese me keste.Vila organizohet ne 2 kate mbi toke dhe me 1 kat nentoke bodru...

350,000€
Cmim i diskutueshem

370,000€

Ne Ali Dem, Shitet Shtepi Private, Ne Lokacion Perfekt!... - 250m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Ali Demi

Prane BKT ne Ali Dem Shitet shtepi private me 3 kate dhe parkim/bodrum. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes me shtepi private dhe me...