Tek Shallvaret, Shitet Apartament 2+1 Per Zyra! - 93m2

Partialy Furnished
279,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 164
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK054996 - Shume afer Qendres, tek zona e Shallvareve, shume afer me Bulevardin Gjergj Fishta, shitet ambient buze rruge. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5-katesh te mireadministruar pa ashensor. Ambienti eshte i organizuar ne dy dhoma, nje ambjent gatimi dhe nje tualet me dritare. Ambienti eshte i pershtatshem per nje shumellojshmeri zyrash si : Zyra Noterie/Avokatie, Zyra Projektimi, Zyra IT, Zyre Finance dhe per nje shumellojshmeri aktivitetesh te tjera. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet ambienti ka levizshmeri te larte dhe akses shume te afert me qendren e qytetit. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 93m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 1
Zone Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Street Bulevardi Gjergj Fishta
Construction Year 1980
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Toilet with Window Partially Furnished East Orientation West Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

275,000€
Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande, Me... - 202m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Musa Agolli

Prane Selvise, Shitet Super Apartament 2+1+Verande Me Cmim Okazin!!! Apartamenti me siperfaqe totale 201,71 m2, nga te cilat 119.68 m2 apartament dhe...

215,000€
Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2... - 108m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rruga E Barrikadave, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar, Dhe Me Mundesi Shfrytezimi Dhe Tarracen !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10...

1,200€ / month
Cmim i diskutueshem
Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Ap... - 102m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Çerçiz Topulli

Perball Shkolles Sami Frasheri Jepet Me Qira Super Apartament I Investuar 2+1+2+ Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim! Apartamenti organizohet nga nje ko...