Tek Rruga E Kavajes, Brenda Qendres Tregtare Condor , Shitet Ambient-Zyre !! - 80m2

Unfurnished
110,000€

  • Kavaja Street
  • 353

Property Description

REFSK054086 - Tek rruga e Kavajes, ne nje Qender Tregtare, shitet Ambient, ne katin e dyte te nje pallati te ri, me siperfaqe 75 m2 per cdo lloj Biznesi. Fakti qe ndodhet anes rruges dhe brenda qendres tregtare ku i gjithe kati perdoret per biznes, te jep mundesine ta shfrytezosh si zyre Arkitekture, Studio te ndryshme, Farmaci, Lokal, Call Center etj. Siperfaqja e ambientit aktualisht eshte e ndare ne 3 dhoma dhe nje tualet, por fakti qe ndarja eshte bere me gips te jep mundesi ta besh open space. Ne qofte se po mendon ta zgjerosh aktivitetin qe aktualisht operon mos e humb kete rast, edhe nese po mendon te hapesh nje biznes te ri ky eshte vendi i duhur. Per momentin ambjenti eshte e dhene me qera per zyra per Call Center, me cmim 350 euro. Kontakto tani ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Property Details

Total Area 80m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 2
Zone Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Street Kavaja Street
Construction Year 2010
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator Not furnished South Orientation West Orientation Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

600€ / month
Cmim i diskutueshem

700€ / month

Tek Rruga Kavajes , Prane Kishes Katolike, Jepet Zyre M... - 57m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes, Prane Kishes Katolike, Jepet zyre 57 m2 me qera. Zyra ndodhet ne pallat te ri, te mireadministruar me acces te kufizuar vetem per r...

400€ / month
Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Buze Rrug... - 38m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Mine Peza

Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 5 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 38 m2. Organ...

1,100€ / month

1,500€ / month

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Z... - 110m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Kavaja Street

Tek Tirana Garden Building, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin 15 te nje godine 15 kateshe, me 2 ashensor...