Ne Sauk, Shitet Shtepi 4 Kate Me Pamje Fantastike !! - 320m2

Furnished
255,000€

  • Rruga Ligor Lubonja
  • 284

Property Description

REFSK054035 - Ne Kodrat e Saukut, mbrapa Restorant Xibraku, ne super pozicion, shitet nje shpi kater kateshe. Shtepia shtrihet ne truall 97m² me gjurme ndertimi rreth 88 m² duke e bere siperfaqen e banimit ne te gjitha katet 320 m² te pajisur me certifikate pronesie. Ne katin zero organizohet ne nje hapesire e ndare ne dy ambjente qe mund te sherbej si per biznes ashtu dhe per banim (dy garsoniere) si dhe nje post parkimi, kati i pare eshte i ndare ne sallon bashke me ambjentin e gatimit, dy dhoma dhe nje tualet me dritare, kati i dyte eshte i organizuar ne sallon me vete dhe ambjenti i gatimit me vete si dhe nje tualet me dritare, dhe kati i trete eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi ku seicila ka tualet me vete me dritare. Duhet theksuar qe kati i pare ka dhe nje verande prej 30 m2, kurse kati i dyte dhe i trete ka seicili nga nje ballkon ku te ofrohet nje pamje fantastike nga qyteti. Shtepia pozicionohet ne nje vendodhje perfekte qe te jep mundesine te nje pamje te lire dhe te mrekullueshme 360 grade, ajrin e paster qe ofrojne kodrat e Saukut si dhe qetesia, duke e bere nje eksperience mjaft te mire jetesen. Aksesohet shume lehte nga rruga kyesore. Prona disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 320m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 4
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Ligor Lubonja
Construction Year 2005
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Veranda More than one Balcony Balcony Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation West Orientation North Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

E RE
750,000€
Tek Liqeni I Farkes, Kompleksi Milord Residence, Shitet... - 341m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Vilë në shitje-"Milord Residence", Liqeni i Farkës, Tiranë Milord Residence, një rezidencë e re me vila luksoze, e cila ka pamje nga liqeni i Farkës,...

E RE
500,000€
Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individ... - 414m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Grori

Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individuale Me Cmim Okazion !!! Vila eshte e perbere ne 3 kate nga te cilat kati nentoke me siperfaqe...

580,000€
Ne Kompleksin "Olive Park", Ne Sauk, Shitet Super Vile... - 390m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Sauku

Tek Rezidenca "Olive Park” ne Sauk, shitet Vile me cmim okazion ne faze suvatimi !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje...