Ne Kodrat e Saukut, Shitet Vile 4 Kate Me Super Pamje !! - 504m2

Partialy Furnished

320,000€

299,000€

  • Rruga Grigor Cilka
  • 496

Property Description

REFSK054014 - Ne Kodrat e Saukut, ne super pozicion, shitet nje vile kater kateshe. Vila shtrihet ne truall 420m² me gjurme ndertimi rreth 126m² per kat duke e bere siperfaqen e banimit 504m² te pajisur me certifikate pronesie. Ne katin e pare organizohet ne hapsira mjaft te bollshme per ndenje, gatim me vete po ashtu shume e bollshme dhe nje tualet. Katet me siper jane shfrytezuar seicili kat nga nje ambjent ndenje te madh bashke me ambjentin e gatimit me vete, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Ne secilin kat ka balkone te bollshme. Vila pozicionohet ne nje vendodhje qe te jep mundesine te nje pamje te lire dhe te mrekullueshme 360 grade, ajrin e paster qe ofrojne kodrat e Saukut si dhe qetesia, duke e bere nje eksperience mjaft te mire jetesen. Aksesohet shume lehte nga rruga kyesore. Prona disponon dokumentacion te rregullt. Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 504m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 4
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Grigor Cilka
Construction Year 2007
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Veranda More than one Balcony Balcony Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Partially Furnished South Orientation East Orientation West Orientation North Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

750,000€
Tek Liqeni I Farkes, Kompleksi Milord Residence, Shitet... - 341m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Vilë në shitje-"Milord Residence", Liqeni i Farkës, Tiranë Milord Residence, një rezidencë e re me vila luksoze, e cila ka pamje nga liqeni i Farkës,...

500,000€
Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individ... - 414m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Grori

Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individuale Me Cmim Okazion !!! Vila eshte e perbere ne 3 kate nga te cilat kati nentoke me siperfaqe...

580,000€
Ne Kompleksin "Olive Park", Ne Sauk, Shitet Super Vile... - 390m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Sauku

Tek Rezidenca "Olive Park” ne Sauk, shitet Vile me cmim okazion ne faze suvatimi !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje...