Ne Bulevardin Zhan D'Ark, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra !! - 65m2

Unfurnished
400€ / month

  • Bulevardi Zhan D'Ark
  • 186

Property Description

REFSK053829 - Ne Bulevardin Zhan D'Ark, jepet me qira per zyra, super ambjent, ne nje ndertim te viteve te fundit. Ambienti ndodhet ne katin e 1 te godines, kat i cili eshte i orientuar vetem per profile biznesi dhe ka nje siperfaqe bruto prej 65 m2. Organizohet ne 1 ambjent te bollshem openspace dhe nje tualet. Vendodhja eshte fantastike, lidhur me kerkesat qe ka biznesi ne kete zone, pasi ndodhet shume afer bulevardit. Gjithashtu ambjenti ka fasade xhami, por mbi te gjitha vete ndertimi ofron kushte mjaft te mira persa i perket imazhit dhe anes estetike, per subjektin qe mund te zhvilloj aktivitet ne kete zyre. Cmimi eshte 400 Euro. Per vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 65m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 1
Zone 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Street Bulevardi Zhan D'Ark
Construction Year 2010
Total Building Floors 10

Features

Elevator Not furnished South Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

400€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Avid Jepet Me Qira Dyqan!!! - 23m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Kompleksi Avid Prane Bulevardit Jepet Me Qira Dyqan, I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje prej...

350€ / month
Tek Ali Demi, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Ne Nderti... - 63m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Ali Demi

Tek Ali Demi, prane Raiffeisen Bank, Jepet Ambient Per Zyra, Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 7 katesh, ndertim i vitit...

500€ / month
Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Total... - 48m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Hoxha Tahsim

Prane Pazarit Te Ri, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Totalisht i Investuar!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire, per sa i perket nivelit te j...