Ne Bulevardin Zhan D'Ark, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra !! - 65m2

Unfurnished
400€ / month

  • Bulevardi Zhan D'Ark
  • 173

Property Description

REFSK053829 - Ne Bulevardin Zhan D'Ark, jepet me qira per zyra, super ambjent, ne nje ndertim te viteve te fundit. Ambienti ndodhet ne katin e 1 te godines, kat i cili eshte i orientuar vetem per profile biznesi dhe ka nje siperfaqe bruto prej 65 m2. Organizohet ne 1 ambjent te bollshem openspace dhe nje tualet. Vendodhja eshte fantastike, lidhur me kerkesat qe ka biznesi ne kete zone, pasi ndodhet shume afer bulevardit. Gjithashtu ambjenti ka fasade xhami, por mbi te gjitha vete ndertimi ofron kushte mjaft te mira persa i perket imazhit dhe anes estetike, per subjektin qe mund te zhvilloj aktivitet ne kete zyre. Cmimi eshte 400 Euro. Per vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 65m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 1
Zone 9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme
Street Bulevardi Zhan D'Ark
Construction Year 2010
Total Building Floors 10

Features

Elevator Not furnished South Orientation West Orientation View Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

500€ / month
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Zyre Openspace !!! - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Shyqyri Bërxolli

Tek Myslym Shyri, ne Rrugen Shyqyri Berxholli , jepet me qira zyre ne katin e pare te nje pallati te ri te administruar , me siperfaqe 40 m2. Zyra ka...

900€ / month
Tek Pazari Ri, Jepet Me Qira Zyre+Post Parkimi - 80m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Hoxha Tahsim

Prane Pazarit te Ri jepet me qira ambjent per zyra Openspace ne pallat te ri dhe te mireadministruar. Ambienti ndodhet ne katin e 2 ose ne katin e par...

1,100€ / month
Cmim i diskutueshem

1,200€ / month

Prane Gjimnazit Partizani, Jepet Me Qira Super Ambient... - 200m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Ali Pashë Gucia

Prane Gjimnazit Partizani Jepet Me Qera Super Ambjent Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri i paisur me dy ashensor dhe i...