Ne Sauk, Shitet Vile 2 Kateshe Me Papafingo !! - 345m2

Furnished
350,000€

  • Rruga danish Jukniu
  • 279

Property Description

REFSK053797 - Ne Sauk, shume afer Akademise se Policise, shitet vile me dy kate + papafingo, me siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe totale ndertimi 345 m2. Vila ne pjesen e perparme ka oborr te gjelberuar dhe hapesire parkimi per 2-3 makina. Gjithashtu ne katin zero ka dy garazhe dhe nje depo. Katet e tjera jane te organizuara si me poshte: kati i pare eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes bashke me ambjentin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi dhe dy tualete, kati i dyte gjithashtu me sallonin e ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi ku seicila dhome ka tualet te dedikuar, dhe kati i trete eshte i organizuar ne forme papafingo me dy dhoma dhe pjesa tjeter eshte verande, me nje pamje fantastike. Orientimi i Viles eshte fantastik nga jug-lindja dhe perendimi. Vila eshte investuar para dy vitesh dhe te gjitha materialet e perdorura jane te nje cilesie te larte, sidomos sitemi elektrik dhe hidraulik si dhe pajisjet elektroshtepiake te markave me te mira ne treg. Gjithashtu ka izolim me sistem kapot qe e ben ambjentin mjaft komod si ne dimer dhe ne vere. Vila eshte nje investim i mire afatgjate pasi jepet lehtesisht me qira. Zona ku ndodhet ofron qetesine e jeteses se nje vile po gjithashtu eshte prane pjeses kryesore te qytetit. Gjithashtu prane ka shkolla dhe sherbime te tjera. Cmimi i kesaj prone eshte mjaft i mire ne raport me hapesirat qe ofrohen. Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 345m2
Status
Active
Property Type Villa
Floor 3
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga danish Jukniu
Construction Year 2010
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Veranda Garage Balcony Invested Recently Storehouse Parking Opportunity Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation West Orientation Attic View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

750,000€
Tek Liqeni I Farkes, Kompleksi Milord Residence, Shitet... - 341m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Vilë në shitje-"Milord Residence", Liqeni i Farkës, Tiranë Milord Residence, një rezidencë e re me vila luksoze, e cila ka pamje nga liqeni i Farkës,...

500,000€
Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individ... - 414m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Grori

Ne Teg, Tek Rezidenca Secret Garden Shitet Vile Individuale Me Cmim Okazion !!! Vila eshte e perbere ne 3 kate nga te cilat kati nentoke me siperfaqe...

580,000€
Ne Kompleksin "Olive Park", Ne Sauk, Shitet Super Vile... - 390m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Sauku

Tek Rezidenca "Olive Park” ne Sauk, shitet Vile me cmim okazion ne faze suvatimi !! Olive Park eshte nje projekt i ri me vila dhe apartamente, me nje...