Tek Rezidenca Touch Of Sun, Jepet me Qera Apartament 2+1 I Investuar !! - 102m2

Furnished
850€ / month

  • Rruga Ibrahim Shalqizi
  • 272
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFSK053705 - Tek Kompleksi Rezidencial Touch of the Sun, jepet me qira apartament 2+1, i super investuar se bashku me post parkimi. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet i perbashket (me dritare) si dhe nje verande me pamje nga kodrat e Sauku. Kompleksi ka: -Recepsion 24 ore- Monitorim me kamera të gjithe rrethimit- Pishine e hapur- Kinema-Palester- Parukeri- Bar Kafe- etj... Parqe te gjelberuar ne sherbim te perbashket. Punimet ne apartament janë shume cilesore, pasi jane bere nga vete pronari dhe çdo detaj eshte zbatuar me perkushtim dhe profesionalizem. Duke filluar nga sistemi elektrik, sistemi hidraulik (incaso), parketi i cili eshte prej druri i cilesise se larte, si dhe pajisjet elektroshtepiake jane te markave me te mira ne treg. Orientimi i apartamentit eshte nga Jug-Perendimi duke ofruar nje pamje te mrekullueshme nga kodrat e Farkes dhe Saukut. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi. Per me shume informacione ose një vizite në prone na kontaktoni në +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 102m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Street Rruga Ibrahim Shalqizi
Construction Year 2009
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Residential Property Veranda Elevator Invested Recently Toilet with Window Furnished South Orientation West Orientation View Parking post

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

800€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qera apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti nd...

800€ / month
Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 110m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Te Kopeshti Botanik Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministru...

131,000€

141,500€

Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Pla... - 101m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri Rregullt Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 3 kateshe me s...